Posted by on 1 września 2019

Dzięki uprzejmości Cannon Design + Peter Ellis New Cities Cannon Design, wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się architekturą, inżynierią i planowaniem, ogłosiła niedawno, że połączyła siły z Peter Ellis New Cities, poszerzając praktykę urbanistyczną i urbanistykę firmy.
Obecnie pracują nad głównym planem nowego miasta sportowego w Indiach, kompleksowego planu miasta dla 1.000.000 mieszkańców na 5000 akrów.
Ellis i jego pracownicy New Delhi będą integralną częścią planowanej ekspansji Cannon Design w Indiach, a jego amerykański zespół dołączył do biura firmy w Chicago.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Peter Ellis będzie teraz prowadził Cannon Design w zakresie planowania urbanistycznego i praktyki projektowania miast we współpracy z kierownictwem firmy.
Ta kolejna pozycja Cannon Design jest jedną z najbardziej zintegrowanych firm na świecie, zdolną do świadczenia usług na rzecz narodów na całym świecie, w obliczu szybkiej urbanizacji, takich jak Indie, które w pojedynkę prognozują wzrost liczby ludności w miastach o 000 000 osób miesięcznie.
następne cztery dekady.
Oprócz tego, że Cannon Design stanie się kluczowym zasobem w tej międzynarodowej ewolucji, będzie mógł dalej zwiększać wysiłki na rzecz rewitalizacji głównych ośrodków miejskich i średnich miast w Ameryce Północnej.
Dzięki uprzejmości Cannon Design + Peter Ellis New Cities.
To ekscytujący moment dla naszej firmy, ponieważ współpracujemy z jednym z najbardziej kreatywnych liderów myśli i urbanistów na świecie.
powiedział Cannon Design CEO Gary Miller.
Praca Petera wykracza poza zwykłe projektowanie nowych miast, ponieważ naprawdę zmienia sposób życia ludzi i funkcjonowanie miast.
Teraz, dzięki rozszerzonemu portfolio osiągnięć w projektowaniu infrastruktury, urbanistyce i polityce miejskiej, Cannon Design jest dobrze pozycjonowany jako lider w projektowaniu miast.
Dzięki uprzejmości Cannon Design + Peter Ellis Nowe miasta W przypadku Sports City, Ellis i jego zespół zostali zamówieni przez Jaypee Group, jedną z najbardziej szanowanych prywatnych firm w Indiach, w celu określenia całkowitej infrastruktury i systemów otwartej przestrzeni.
Ponadto zaprojektowali kilka komercyjnych i mieszkaniowych dzielnic, a także budynki mieszkalne, biurowe i wspólnotowe.
Dzięki uprzejmości Cannon Design + Peter Ellis New Cities
[przypisy: fabryka kopii, abckarma, castorama oświęcim ]

Powiązane tematy z artykułem: abckarma castorama oświęcim fabryka kopii