Posted by on 1 września 2019

Dzięki uprzejmości davidclovers Projekt autorstwa davidclovers dla Bama Eco Resort obejmuje dwa kluczowe obszary projektu eko-turystycznego, który ma być flagowym projektem dla Chin, pokazującym, jak architektura może zarówno przerobić, jak i wzmocnić wrażliwe siedliska.
Korzystając z innowacyjnych metod budowy i procesów projektowania, oba projekty.
Farma.
istniejący teren witryny znajdujący ukryte potencjały.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ubrany w niestandardową płytkę z terakoty, która ma zamiar się z czasem wyczernieć, budynek przylotów jest w większości pochowany poniżej stopnia, otaczającego rzekę.
Jest to projekt bramy dla nieruchomości pod wieloma względami.
Samochody i autobusy są pchane poniżej poziomu, przewleczone przez i wokół dużej studni z bambusa i stawu do zbierania wody.
Tutaj turyści odwiedzający jaskinię Bama zobaczą różne wystawy i sklepy.
Dzięki uprzejmości davidovlover Pokryty zielonym dachem składającym się z serii ziemnych płytowych świetlików, światła dziennego i sztucznego światła emitują różne kolory z ogrodu rodzimych siedlisk.
przez świetliki w podłogach poniżej.
Ogród, zarządzający burzą i szarą wodą, jest punktem zbiorczym dla turystów przed i po wizycie w jaskini, gdzie ujawniają się przebłyski najważniejszych zabytków i turystów.
Dzięki uprzejmości davidovlovers Upuszczając się do klasy, goście ośrodka przechodzą przez dwa historyczne drzewa do strefy odprawy drewna z recyklingu.
Ta część budynku, usypana nad rzeką, wykorzystuje sensoryczne aspekty miejsca.
Wykorzystując odbicie wody, dźwięk i kolorową roślinność z ogrodu na dachu, budynek przed wejściem do hotelu zanurza gości w kolorach, świetle i dźwięku.
jaskinia termowa Archipelag o różnych prędkościach, głębokościach, kolorach i fakturach wody dla obszaru termalnego ustawiony jest u podstawy jaskini Bama i jej źródła wody.
Zraszanie krajobrazu, oświetlenia i małych szatni poprzez sieć ścieżek, w których terapia wykorzystuje małe i duże baseny, aby koordynować różne strefy prywatności i różne rodzaje działalności spa w otoczeniu rzeki.
therme Architekci: davidclovers Lokalizacja: Bama, Guangxi, Chiny Zespół projektowy: David Erdman, Clover Lee, Mui Fuk Man, Jason Dembski, Damien Hannigan, Spencer Mak, Ziyin Zhou, Timmie Chan, Jody Luk Klient: Huyau Typ: 9500 sm Budynek przylotów i naturalna woda Status Therme: Projekt koncepcyjny kompletny.
W oczekiwaniu
[podobne: mipromet, mrówki w gaciach, abckarma ]

Powiązane tematy z artykułem: abckarma mipromet mrówki w gaciach