Posted by on 5 września 2019

Walling McGarity Photography Pamiętaj.
Cosmic Quilt.
Kampania kickstarter, którą opublikowaliśmy kilka tygodni temu.
Cóż, to był sukces! Z pomocą 20 studentów z Instytutu Sztuki w Nowym Jorku, Dyrektorzy byli w stanie zbudować reaktywne środowisko architektoniczne w sam raz na New York Design Week, który odbył się w dniach 19-21 maja.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej.
+ 10.
Kosmiczna kołdra.
jest najnowszym z serii instalacji architektonicznych zaprojektowanych i skonstruowanych przez The Principals, które badają interakcję między użytkownikiem a środowiskiem zbudowanym.
Używając serii silników kontrolowanych przez czujniki i unikalnego systemu zaprojektowanego przez dyrektorów, uczniowie skomponowali ponad 3000 elementów, które stworzyły interaktywną konstrukcję o wymiarach 8 stóp x 16 stóp x 12 stóp, zdolną odpowiedzieć na obecność gościa.
Kosmiczna kołdra.
Projekt trwał zaledwie tydzień i został pokazany na wystawie Model Citizens NYC w SoHo.
Następnie zostanie zainstalowany na Bonnaroo Music and Arts Festival w Manchesterze w stanie Tennessee w dniach 7-10 czerwca.
.
Walling McGarity Photography Projekt został sfinansowany w ramach kampanii typu kickstarter ze specjalnym wsparciem Pedro Torresa Picóna i Phila Delion & Co.
Walling McGarity Photography Student Team: Adrienne Carducci, Wesley Fulgham, Ryan Fleming, Ryan Griffin, Jonathan Howard, Glorimer Ovalle, Morgane Palacios, Marianne Sodogandji, Sabrina Stefano, Stephanie Zeni
[patrz też: korkuć olsztyn, fabryka kopii lublin, castorama panele podłogowe ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama panele podłogowe fabryka kopii lublin korkuć olsztyn