Posted by on 1 września 2019

W miesiącach letnich Miejskie Towarzystwo Artystyczne poprowadzi ponad dwa tuziny miejskich wycieczek po architekturze w całym Nowym Jorku.
MAS jest organizacją non-profit, której celem jest uczynienie z Nowego Jorku bardziej znośnego miasta poprzez edukację, dialog i rzecznictwo na rzecz inteligentnego planowania urbanistycznego, projektowania i konserwacji.
Od 1956 roku MAS oferuje takie wycieczki jako sposób dzielenia się wiedzą i doceniania zróżnicowanego krajobrazu Nowego Jorku.
Wycieczki są prowadzone przez architektów, miejskich i historyków sztuki, miejskich geografów, architektów, nauczycieli i pisarzy i oferują sposób na odkrywanie historycznych, ewoluujących i.
Odnowionych.
dzielnice, nabrzeża i konkretne projekty mieszkaniowe i komercyjne.
Podczas tych wycieczek poznamy niektóre z dzielnic, które opisaliśmy na Blogu, takich jak Gansevoort z widokiem na apartamenty zaprojektowane przez Asymptote, High Line i plac budowy nowego Whitney Museum of American Art.
I jeszcze starsze klejnoty, takie jak nowojorskie budynki w stylu Art Deco z lat 50.
XX wieku.
Interesuje Cię odkrywanie brązowych mostów na Brooklynie lub więcej informacji o Pre-Stonewall Greenwich Village.
Czy może zastanawiasz się, w jaki sposób nazwy ulic takie jak Bridge, Gold i Broad.
Wszędzie tam, gdzie interesuje Cię architektura, koniecznie obejrzyj pełną listę wycieczek i skorzystaj z doskonałej pogody i obfitości architektury, którą Nowy Jork musi udostępnić.
Aby uzyskać więcej informacji o konkretnych wycieczkach, koniecznie sprawdź ich stronę internetową.
I, być może, spójrz na nasz przewodnik po mieście, aby kontynuować przygody!
[podobne: abckarma, fabryka kopii, korkuć olsztyn ]

Powiązane tematy z artykułem: abckarma fabryka kopii korkuć olsztyn