Posted by on 1 września 2019

Dzięki uprzejmości CEBRA We współpracy z inżynierami LB Consult CEBRA wygrała ostatnio konkurs na 48 nowych domów studenckich w Esbjerg, 5.
mieście w Danii.
Przyciągająca uwagę propozycja składa się z 26.910 stóp kwadratowych mieszkań rozmieszczonych na dziesięciu piętrach i terenów zewnętrznych z tarasami i strefami aktywności, takimi jak kosz ulic.
Projekt jest zlecany przez spółdzielnię mieszkaniową Ungdomsbo i oczekują, że pierwsi studenci będą mogli się wprowadzić w styczniu 2014 r.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Budynek zawiera dwie podstawowe funkcje: apartamenty.
zarówno dla studentów, jak i dla młodych elitarnych praktyków sportowych.
i wspólne obszary.
Wspólne obszary znajdują się na poziomie gruntu, z bezpośrednim dostępem do tarasów i zajęć na świeżym powietrzu, a na dachu, ze spektakularnym widokiem na duńskie Morze Wattowe.
Dzięki uprzejmości CEBRA Dzięki umieszczeniu mieszkań między dwoma obszarami wspólnymi budynek osiąga wysoki poziom elastyczności, a obudowy mogą być swobodnie reorganizowane, zgodnie z możliwymi zmianami wymagań funkcjonalnych w przyszłości.
Dzięki uprzejmości CEBRA Architekci: CEBRA Lokalizacja: Esbjerg, Dania Współpraca: LB Consult Service: Usługi architektoniczne wł.
krajobraz Klient: Boligforeningen Ungdomsbo Typ: Zawód Kategoria: Obudowa Przeznaczenie: 48 studenckich obudów Rozmiar: 2500 m2 Budżet: ca.
DKK 36 mln.
/ 4,85 mln EUR.
excl.
Nagroda VAT: Konkurs miejsce Klasa energetyczna: Klasa energooszczędna 2020 Rok: 2012.
trwający
[patrz też: fabryka kopii, mrówki w gaciach, castorama oświęcim ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama oświęcim fabryka kopii mrówki w gaciach